Про нас – Expressão Paulista

Про групу

 

Школа капоейри входить до складу всесвітньо відомої групи Еспрессао Пауліста ді Капоейра (Expressão Paulista de Capoeira), заснованої п’ятикратним чемпіоном Бразилії з капоейрe майстром Марсело Андерсоном Кандідо (Marcelo Anderson Cândido) в 1997 р

Ми навчаємо дітей і дорослих за програмою побудованої як на вивченні унікального стилю, розробленого усередині школи, так і на вивченні класичних стилів, що дозволяє отримати всебічне комплексне освіту з капоейри.

 

 

 

Майстер

 

Марсело Андерсон Кандідо почав займатися капоейрою у віці дев’яти років в Ріберао Прето, штат Сан Пауло, Бразилія.

Свої перші кроки в капоейре він зробив під керівництвом майстра Евклідеса (так само відомого, як майстер Оріпім), а пізніше перейшов в академію свого брата Жозе Маріо Кандідо (майстер Фумаса) і продовжив заняття під його керівництвом

Майстер Фумаса показав Марсело приклад як жити капоейрою 24 години на добу. Завдяки йому капоейра стає головним пріоритетом в житті нашого майстра.

У 1992 році Марсело Кандідо отримав ступінь викладача (професора).

У 1993 році Марсело Кандідо стає членом Бразильської Конфедерації Капоейри (CBC), будучи членом якої він просуває капоейру як олімпійський вид спорту.

 

 

 

about-1

 

З моменту вступу в Конфедерацію особиста історія успіху Марсело Кандідо розвивалася драматично швидко. Будучи членом Національної Збірної Бразилії з капоейри, Марсело стає п’ятикратним чемпіоном Бразилії з капоейри (1995 – 2000). У 1996 р. Марсело нагороджується Олімпійським Комітетом Бразилії як кращий спортсмен року.

У 1997 році його майстер а також Бразильська Конфедерація Капоейри визнали Марсело Кандідо контра-майстром.

У 2005 р. Марсело Кандідо стає майстром.

Зараз майстер живе і викладає в Німеччині (м. Гамбург). Він регулярно відвідує свої філії в різних країнах і проводить майстер-класи для учнів.
 

 

 

Тренери

 

yura_small

 

Юрій Крюков

Займаюся капоейрою з 2003 р.

Пройшов 9 атестацій всередині школи, відвідав безліч семінарів як в Україні так і за кордоном, двічі стажувався в школі майстра Марсело в Гамбурзі, в 2015 році 3 місяці жив і тренувався на батьківщині капоейри – в Бразилії. Знання португальської мови дозволяє безпосередньо спілкуватися з бразильськими майстрами.

На сьогоднішній день у мене біло-жовтий (9-й по градації, рівень «професор») пояс.

Моє кредо – розкрити потенціал капoейри для якомога більшої кількості людей.

 

 

 

 

Сергей Пальченко

 

Сергій Пальченко

Почав займатися капоейрою в 2001-му році. У 2002-му брав участь у своєму першому семінарі з бразильським викладачем, а в 2004-му році відвідав семінар під керівництвом контра-майстра Марсело. З того часу брав участь у безлічі семінарів в Україні та за кордоном, під керівництвом таких викладачів як майстер Марсело, майстер Руй, майстер Балу, майстер Бамба, майстер денді і майстер Байларіно.

У 2006 році почав тренувати групи різного рівня підготовки.

У 2008 році відвідав Бразилію. Поїздка справила на мене величезне враження і дозволила глибше зрозуміти суть культури і етики капоейри.

Влітку 2017 року пройшов чергову атестацію, за результатами якої, був удостоєний звання «професор» (біло-жовтий пояс).

У 2018 році закінчив Національний університет фізичного виховання і спорту України за спеціальністю “Фізична культура і спорт”.

 

 

 

 

 

Володимир Ткачук

Займаюся капоейрою з 2001-го року. У 2004-му році пройшов свою першу атестацію в школі майстра Марсело. На атестації в липні 2017 го року отримав 9-й по градації пояс (біло-жовтий), що відповідає рівню «професор» в нашій школі.

Активно відвідував і проводив семінари і майстер-класи з капоейри в Україні, Данії, Німеччині та Китаї.

Неодноразово ставав призером і переможцем змагань з капоейри проводяться під егідою Всеукраїнської Федерації Капоейри:

    • Третє місце в перших відкритих Іграх України (Луганськ, 2006 р.)
    • Друге місце серед чоловіків у відкритих Іграх Києва (2006 р.)
    • Перше місце у відкритих Іграх Києва (2007 р.)
    • Перше місце і кубок в чемпіонаті проведеному спільно УФК і ТРЦ «Олімпійський» (2008 р.)
    • Перше місце в складі команди Еспрессао Пауліста в другому фестивалі бойових мистецтв «Здорова Нація» (2009 р.)

 

З 2003 року треную групи різного рівня підготовки.

 

 

 

 

Тетяна Фантух

 

Тетяна Фантух

Моя любов, до капоейри почалася, як і у багатьох, з фільму “Тільки найсильніший” з Марком Дакаскаcом. З тих пір я марила цим, таким невідомим і захопливим, бойовим мистецтвом. Реалізувати свою мрію і потрапити на перше заняття мені вдалося тільки в 2012 році на відпочиноку, де уроки проводили справжні бразильці. Повернувшись додому я знайшла школу і почала займатися. У 2013 році я пройшла свою першу атестацію в школі майстра Марсело і отримала свій перший Кордао (пояс). На атестації в жовтні 2019-го року отримала 7-й по градації пояс (зелено-жовто-синій), що відповідає рівню «формадо» в нашій школі.
Активно відвідувала семінари та майстер-класи з капоейри в Україні та Німеччині.
У 2018 році почала тренувати дітей.
Люблю капоейру всім серцем і хочу поділитися цією любов’ю з кожним.