Базова флорея – Expressão Paulista

Флорейос (порт. floreios – прикраси) – це акробатичні елементи, які використовуються в капоейрі. Як правило, флорея застосовуються для того, щоб продемонструвати фізичні можливості капоейриста і привнести додаткову красу в гру. На відміну від ударів і уходів, немає канонічного варіанта виконання того чи іншого акробатичного трюку, навіть існує маса варіацій одних і тих же рухів. Крім виконання флореї як такої, капоейрист має органічно використовувати флорею у своїй грі, комбінуючи з ударами, уходами або переміщеннями.

Au (Ау)

Ау – колесо в капоейрі. Єдиною обов’язковою вимогою при його виконанні є фіксація погляду на противнику (а не дивитися в підлогу, як, наприклад, в гімнастиці).
Au por cima (Ау пор сіма)

Ау пор сіма – колесо через спину (так само його називають “переднім арабським”). При виконанні таз і корпус повинні бути повернуті так, щоб дивитися вгору (на відміну від звичайного колеса, де корпус дивиться вбік).
Au agulha (Ау агуль’я)

Ау агулья – колесо з розворотом на руках і одночасною постановкою ніг на підлогу. Попередній рух до стрибкової акробатики.
Au de role (Ау ді ролє)

Ау ді роле – колесо з приходом у позицію ескала, і наступним виходом через ролє.
 
S-dobrado (Ес-добрадо)

Ес-добрадо – вихід із положення ескала на руки використовуючи мах ногою.
Parafuso (Парафузо)

Парафузо – стрибковий удар двома ногами. Інша назва armada com martelo, оскільки перша нога б’є армаду в повітрі, а друга — мартело.
Macaquinho (Макакіньо)

Макакінья – переворот через спину в стійку на руках. Виконується за рахунок одночасного маху рукою та поштовху ногами.
Bico de papagaio (Біко де папагайо)

Біко ді папагайо — «дзьоб папуги». Стійка на одній руці, при якій одна нога притискається до голови, а інша тримається у верху. Існує також «закритий» варіант, при якому обидві ноги притискаються до корпусу.
Au Santa Maria (Ау Санта Марія)

Ау Санта Марія – низьке колесо з приходом у позицію ескала. У проміжному положенні стегно операється на лікоть, як у положенні «кеда ді рінс».